Каркасний басейн BestWay 56418 (56260) (366х100 см.)
вверхвниз
Топ продаж

Каркасний басейн 366 x 100 см BestWay 56418 Серії Steel Pro Басейн BestWay 56418 заслужено вважається басейном ТОП продажів. Саме завдяки своїй висоті за невеликого діаметра є ідеальним рішенням, якщо розміри двору не дають розігнатися. Каркасний басейн Steel Pro — це оптимальне рішення для відпочинку всієї родини. Простота у встановленні, надійність конструкції, ультра модний дизайн, оптимальний розмір 366 на 100 см, 12 стійок (знімання! реальна висота 92 см читайте нижче...) і водночас доступність ціни потішить людей, які цінують свій час. Буквально за 30 хвилин, Ваш майданчик у саду фарбуватиметься з басейном, а в не сезон можна прибрати, цим позбавивши себе непотрібних витрат і втрати свого часу. Картонна коробка: Розмір: 36 см х 44 см х 117 см; Вага: 37 кг (об'єм 0.185 куб.м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 366 см |
| Вага | 48.8 кг |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 9150 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | небесний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 305 ₴






