Каркасний басейн Intex 26706 — 5, 305 x 99 см (3 785 л/год, тент, підстилка, сходи)

комплектація Ексклюзив MAX
діаметр 305 см висота 99 см
об'єм 6 500 л
насос фільтр 385 л/год
картридж тип А
сходи
тент
підстилка
каркас
складка: литий трійник
хомути: до шлангів 32 мм
заглушки — 2 шт.
складання ексклюзивів від 2 до 4 коробок
вага 35.75 кг
Загальні характеристики
Виробник: Intex Старана виробника: Китай Тип: збірний, каркасний басейн Форма: кругла Серія Серія: Prism FrameTM Матеріал чаші: тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ Матеріал товщина: стінок — 0.50 мм дна — 0.32 мм Зовнішня облицювання: світло-сірий Внутрішня облицювання: малюнок з імітацією мозаїки Матеріал каркаса: Корозионностійкий, металевий каркас (оцинковані сталеві труби з порошковим покриттям) Система складання: система легкої фіксації на штифтах
Час монтажу: Встановлення зазвичай займає приблизно 30 хвилин із 2-3 людьми, виключаючи земляні роботи, заповнення Габарити Діаметр: 305 см Висота: 99 см Місткість води, об'єм 90%: 6500 л Об'єм: 6500 л Кількість стійок: 10 шт
Під'єднання Чаша: тип під'єднання: на хомутах Набір для під'єднання: немає (для під'єднання фільтр-насоса необхідний набір артикул 22020 або 22020 або 22021) Заглушки до виходів під фільтрацію: Intex 10127 Сливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує зливання. Прикріпити адаптер (прикладний) до садового шланга для відведення води в потрібне місце Паковання Паковання: повноколірна коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 6500 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 99 см |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 23 852 ₴





